Používame štatistiky Google Analytics a súbory cookie pre váš lepší používateľský zážitok. Prehliadaním stránok súhlasíte s ich používaním. Ukladanie súborov cookie si môžete nastaviť či vypnúť vo vašom prehliadači. Viac informáciíx

FYTOZYM a trávenie


Problémy s trávením trápia viac ako 40% Slovákov

Optimálne trávenie je základom zdravia. Čoraz viac ľudí má však s trávením problémy a objavujú sa rôzne intolerancie a zápaly. Vedeli ste však, že aj trávenie je z veľkej časti závislé od stresu a oslabenej produkcie tráviacich štiav a enzýmov?

Treba si uvedomiť, že problémy s trávením, zapáleným žalúdkom, či ďalšími nepríjemnými záležitosťami ako sú zápcha, či hnačky sú dôsledkom pravidelných a nesprávnych návykov vášho životného štýlu. Organizmus si mnohé z potrebných enzýmov nedokáže vyprodukovať sám a je potrebné ich dopĺňať výživovými doplnkami. Ako sa však zorientovať v širokej ponuke?

Na výber máte produkty kategorizované ako lieky, alebo sa môžete vybrať čoraz viac populárnou cestou a zvoliť si výživový doplnok rastlinného pôvodu.

Pre zástancov alternatívnej formy podpory zdravia prichádza na trh enzymatický prípravok Fytozym, ktorý neobsahuje žiadne umelé enzýmy a látky živočíšneho pôvodu. Ide o výlučne 100 % prírodný produkt, ktorého jedinečné zloženie a spôsob výrobného procesu je garanciou kvality. Pri jeho výrobe nie sú použité žiadne syntetické látky, konzervanty, farbivá a iné chemikálie, preto ponúka pozoruhodnú alternatívu k mnohým podobným produktom dostupným na trhu. Obsahuje enzýmy papain, bromelain, amýlyzu, lipázu, protázu, serrapeptázu, rutín a zázvor. Tak komplexný produkt svojim zložením nemá konkurenciu! Aj keď Vás na prvý pohľad môže odradiť vyššia cena, po prepočítaní Vás denná dávka vyjde len na 2€ denne.

Produkt si viete zakúpiť vo všetkých lekárňach, alebo priamo cez e-shop na stránke www.fytozym.sk, kde sa zároveň dočítate o ďalších blahodarných účinkoch tohto produktu.

01. 03. 2018

SLOVENSKÁ GARANCIA KVALITY A SPOKOJNOSTI

ADRESA

LEGART MEDICAL, s. r. o.
Hrachová 16/B
821 05 Bratislava

IČO: 46 442 316
DIČ: 2023 384 286
IČ DPH: SK2023 384 286

Zapísaná v ORSR OS BA I, Oddiel Sro, Vložka č. 77532/B

KONTAKTY

E-mail: fytozym@fytozym.sk
Erika Petrleničová
+421 918 557 447
Zuzana Bukvišová
+421 905 420 485
Osobný odber a poradenstvo
od 09:00 do 15:00

© Copyright 2017 - 2024 FYTOZYM - All Rights Reserved